Aktualności

Zobacz wszystkie
19 Lutego

Kolej na energię - Gas-Trading S.A. uczestnikiem II Konferencji Klastra Luxtorpeda 2.0

Gaz LNG to paliwo sprawdzone w wielu gałęziach transportu, czy koleje są kolejnym obszarem gdzie skroplony gaz ziemny może być z powodzeniem stosowany ? O wyzwaniach i szansach dla kolei dyskutowano podczas II konferencji Kolei na energię.

07 Stycznia

Praktyki dla studentów w Gas-Trading S.A.

W dniu 7 stycznia 2020 roku zostało podpisane porozumienie w sprawie płatnych praktyk studenckich pomiędzy Politechniką Rzeszowską im. I. Łukasiewicza a Gas-Trading S.A. z grupy kapitałowej PGNiG.

27 Stycznia

Gas-Trading S.A. partnerem V Konferencji Naukowej „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”

W dniach 30-31 marca 2020 r. na Politechnice Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza odbędzie się V Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju” organizowana jest przez Katedrę Ekonomii Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza oraz Instytut Polityki Energetycznej im. I. Łukasiewicza.

29 Listopada

Gas-Trading S.A. dostarczy cysterny kriogeniczne na potrzeby transporu LNG z Terminalu w Kłajpedzie

GK PGNiG rozbudowuje swoją pozycję na rynku LNG w Europie Środkowo-Wschodniej. Podpisana umowa z Klaipedos Nafta gwarantuje wyłączne wykorzystanie nabrzeżnej stacji odbioru i przeładunku LNG małej skali w Kłajpedzie przez PGNiG. Autocysterny do transportu gazu LNG zapewni Gas-Trading S.A.

Instrukcje

Właściwości, zastosowanie,
informacje techniczne
oraz przeliczniki ilościowe.