Aktualności

Zobacz wszystkie
10 Maja

Gas-Trading S.A. we współpracy z PGNiG OD dostarczył pierwsze dostawy paliwa LNG do Zajezdni Ostrobramska

17 kwietnia br. PGNiG Obrót Detaliczny zawarł umowę z Miejskimi Zakładami Autobusowymi w Warszawie dotyczącą dostaw paliwa LNG dla 35 autobusów. Gas-Trading S.A. dostarczył paliwo cysternami kriogenicznymi z Oddziału PGNiG S.A. w Odolanowie.

08 Maja

Program gazyfikacji z wykorzystaniem LNG podczas XXII Konferencji GAZTERM 2019

W dniach 06-09 maja 2019 roku już po raz 22 odbywa się konferencja GAZTERM - jedno z najważniejszych spotkań branży energetycznej. Gas-Trading S.A. wspiera wydarzenie oraz aktywnie włącza się w dyskusję na temat perspektyw rozwoju rynku małego LNG w kraju.

02 Kwietnia

Gas-Trading S.A. partnerem IV Konferencji Naukowej „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”

Celem Konferencji było wniesienie wkładu w dyskusję naukową i ekspercką dotyczącą polityki energetycznej, bezpieczeństwa energetycznego oraz szeroko pojętego sektora energii. Podczas panelu tematycznego Przedstawiciele spółek Grupy Kapitałowej PGNiG S.A. oraz środowiska naukowego wspólnie debatowali nad problematyką lokalnej dystrybucji LNG.

20 Lutego

Gas-Trading S.A. partnerem GK PGNiG S.A. w programie Poland Prize

PGNiG S.A. rozpoczyna udział w rządowym programie Poland Prize, do którego zaprosi startupy z całego świata. Gas-Trading S.A. we współpracy z InnVento aktywnie wspiera działania na rzecz rozwoju produktów innowacyjnych w Grupie Kapitałowej PGNiG S.A.

Instrukcje

Właściwości, zastosowanie,
informacje techniczne
oraz przeliczniki ilościowe.